Česká Lékárna bez lékařského předpisu
Český Telefon:
Mezinárodní Telefon:
Sexuální muž
NEJLEPŠÍ CENA
Prášky DE

O nás

Diskrétní nákup léků online

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak diskrétně koupit léčivé přípravky, aniž byste museli navštívit kamennou lékárnu? Není nic snadnějšího, než navštívit online lékárnu a nákup léků provést přes internet.

Vizí lekarnavceske.com je podporovat své zákazníky v tom, co mají rádi a maximálně jim usnadnit přístup k prostředkům pomáhajícím dosáhnout těch nejlepších životních zkušeností. Mezi naše hlavní hodnoty se řadí bezpečnost, diskrétní přístup, férová cenová politika a v neposledním případě spokojenost zákazníka.

Za dosažením výše uvedených hodnot v podnikání praktikujeme přístupy a metody vedoucí ke splnění náročných požadavků nás i našich zákazníků. Lekarnavceske.com je vysoce zabezpečená služba využívající standardní zabezpečovací mechanismy obvyklé v oblasti e-commerce. Nejen že chráníme vaše platební údaje, ale chráníme i zbytek vašeho cenného soukromí.

Jelikož si vážíme každého jednotlivého zákazníka, poskytujeme v rámci centra zákaznické podpory nepřetržitou asistenci a řešíme každou objednávku k vaší maximální spokojenosti. Staráme se o spokojenost zákazníků počínaje zabezpečením ověřených a kvalitních výrobků přes diskrétní doručovací služby až po poskytování nezávislých informací vedoucích ke správnému a zodpovědnému užívání přípravků. 

Propojujeme zákazníky s těmi nejdůvěryhodnějšími výrobci značkových a generických léčiv z celého světa. Jsme mezinárodním týmem profesionálů zaměřených na poskytování služeb e-lékárny. Pro dodávky léčiv se obracíme pouze na spolehlivé dodavatele, kteří jsou schopni a ochotni poskytnout pro své výrobky patřičné certifikace o kontrolách kvality. 

Jsme zde pro vás

Generické přípravky nejvyšší kvality

Generické přípravky dostupné na lekarnavceske.com jsou ekvivalentem značkových přípravků ve všech jejich důležitých vlastnostech. Mají stejné dávkování, bezpečnost užití, účinek, kvalitu, princip účinku a stejnou formu podání. Jmenují se jinak a jsou vyráběny jinými společnostmi, mají však totožné terapeutické účinky a nižší koncovou cenu pro zákazníka.

Rychlé doručení zdarma

Můžete si vybrat ze dvou variant doručení, a to ze standardního a expresního. Pro objednávky nad částku uvedenou při nákupu máte navíc nárok na bezplatné doručení. Pokud se tedy rozhodnete zakoupit zboží v hodnotě odpovídající naší akční nabídce, můžete ušetřené finance použít na zvýšení hodnoty objednávky.

Bezpečná platba

Platba kartou je jednou z nejbezpečnějších metod online plateb. Díky zpracování online plateb nezávislým poskytovatelem platební brány nemáme přístup k vašim autorizačním údajům a nemůže se tedy ani stát, že by údaje mohly uniknout. To je nejlepší metoda zabezpečení. Respektujeme veškeré bezpečnostní protokoly chránící vás jako zákazníka.

Pro více informací se prosím informujte u vydavatele své platební karty nebo u bankovního domu o standardu PCI DSS a 3D secure.

Komunikace mezi vaším počítačem a naším webovým serverem je chráněna šifrovaným přenosem, což poznáte podle symbolu zámku v adresním řádku vašeho internetového prohlížeče. Nepřetržitě monitorujeme bezpečnost vašich dat.

Vrácení peněz

Spokojenost zákazníka je nám závazkem, proto poskytujeme nepřetržitou zákaznickou podporu online či na zákaznické lince. V případě jakýchkoliv potíží s vaší objednávkou prosím neváhejte kontaktovat naše zákaznické centrum. Naši pracovníci udělají vše k vaší maximální spokojenosti.

Důvěra a loajalita

Ve jménu udržitelnosti našeho podnikání děláme vše pro to, aby byli naši zákazníci plně spokojeni nejen se zákaznickým servisem, ale také se samotnými produkty, které dodáváme. Se vší pečlivostí dbáme na ověřené dodavatele a chráníme své zákazníky před falzifikáty. Ceníme si svěřené důvěry a proto opakovaným zákazníkům poskytujeme slevy na nákup a snadné opakování objednávky jedním kliknutím.

Dostatek informací pro nákup

Správné nákupní rozhodnutí lze učinit jedině tehdy, pokud máte o konkrétním produktu dostatek informací. Proto jsme odhodláni ke každému jednotlivému produktu v našem sortimentu připravit informačně bohaté informační popisky.

Ochrana osobních údajů

Ochranu osobních údajů bereme vážně. Provedli jsme patřičná opatření a neustále kontrolujeme zabezpečení vašich osobních dat. Našim dopravcům přitom sdělujeme pouze ty informace, které potřebují k poskytnutí služby dopravce. Náš web je zabezpečen pomocí SSL certifikátu. Ten zajišťuje šifrovaný přenos mezi vaším počítačem a eshopem lekarnavceske.com, kde můžete diskrétně zakoupit přípravky pro léčbu erektilní dysfunkce a další.

Můj účet Můj účet

Pro vylepšení vašeho uživatelského komfortu používáme cookies. Dalším používáním tohoto webu souhlasíte s jejich užitím.

Potvrdit