Česká Lékárna bez lékařského předpisu
Český Telefon:
Mezinárodní Telefon:
Sexuální muž
NEJLEPŠÍ CENA
Prášky DE

FAQ - Často kladené otázky

Co znamená generikum?

Generikum je takový přípravek, který má totožné vlastnosti jako jeho originál, avšak po vyplynutí ochranné lhůty výrobce začal být vyráběn i pod jinými marketingovými značkami. Rozdíl je především v názvu, vzhledu tablety a ceně, která je oproti originálu často poloviční. To však neznamená, že je méně kvalitní. Generika jsou ve farmacii běžná.

Proč se liší vzhled generických pilulek od originálních?

Vzhled generik se od originálu liší především kvůli ochraně obchodní značky originálu a často je taková pilulka označena logem výrobce, který generikum na trh uvedl.

Je generikum méně kvalitní než originál?

V žádném případě. Generika musí splňovat stejné standardy jako jejich originální předlohy. Zakoupením generik můžete jen ušetřit. Úspora neplyne z nižší kvality, ale z marketingového hlediska.

Prodáváte značkové i generické přípravky?

Ano, nabízíme jak značkové, tak i generické přípravky.

Na jaké přípravky se vaše online lékárna specializuje?

Specializujeme se především na přípravky vedoucí ke zkvalitnění sexuálního života.

Jaké platební karty akceptujete?

Akceptujeme pouze karty VISA, Mastercard a American Express s povolenými platbami na internetu.

Co se stane, když mi přijde dopis od celníků k dodatečnému proclení?

Pokud se stane, že vám přijde dopis s výzvou k uhrazení dodatečného celního poplatku, odmítněte převzetí zásilky. Ta bude odeslána zpět odesílateli. Posléze nás kontaktujte pomocí zákaznického centra a my vám zašleme v nejkratším možném termínu balíček znovu. V případě jakýchkoliv problému s proclením nás kontaktujte a my vám problém pomůžeme řešit k vaší spokojenosti.

Nepřišel mi potvrzovací e-mail. Z jakého důvodu?

Může se stát, že jste při objednávce uvedli špatný email. Může se také stát, že náš email spadl do nevyžádané pošty. V tom případě prosím nahlédněte do složky nevyžádaná pošta a označte odesílatele jako důvěryhodného. Pokud není potvrzení ani ve složce spam, zkontrolujte prosím, zda není vaše emailová schránka plná. Mailová služba se pokusí doručit email opakovaně.

Moje platba byla odmítnuta. Proč?

Pro online platby je nutné mít tyto platby povoleny. Lze tak učinit v internetovém bankovnictví či na pobočce vašeho bankovního domu. Ujistěte se rovněž, že máte dostatečný limit pro platby online a že nebyl vyčerpán. Na účtu je nutné mít dostatek finančních prostředků a při platbě správně uvést veškeré údaje, včetně ověřovacího kódu na zadní straně karty napravo od podpisového pole. Pokud je vše v pořádku, kontaktujte zákaznickou podporu za účelem opakování platby.

Chci urychlit doručení. Mohu změnit doručovací metodu?

Pro případnou změnu doručovací metody je nutné neprodleně kontaktovat zákaznickou podporu. Pokud objednávka nebyla zpracována, lze doručovací metodu na základě písemného požadavku a doplatku změnit. Pokud byla objednávka odeslána, nelze již nastavení objednávky měnit.

Lze zásilku sledovat?

Ano, zásilky mají sledovací číslo, které máte k dispozici po přihlášení do zákaznického účtu. Díky tomuto číslu lze pomocí internetu pohodlně sledovat, kde se zásilka zrovna nachází.

Zásilka mi nebyla doručena ve stanovené lhůtě. Co mám dělat?

Doručení standardní metodou by nemělo trvat déle než 3 týdny a expresní metodou více než 10 dní. Pokud uplynulo více dní od deklarované lhůty, prosím kontaktujte dopravce, zda zásilka neleží u nich na depu. Pokud vám nemohou pomoci, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu.

Moje zásilka není kompletní. Co teď?

Máme v Evropě několik skladů. Může se stát, že při větším nákupu jsou zásilky odeslány z různých skladů nebo jsou odeslány v menších baleních. Prosím berte na vědomí, že větší objednávky mohou být doručeny ve více než jedné zásilce.

Jak získám jistotu o pravosti zaslaných léků?

Prodej falzifikátů je trestný čin. Kromě toho dbáme na spokojenost našich zákazníků, jen tak můžeme v provozu online lékárny pokračovat. Nabízíme pouze a jedině ověřené produkty od spolehlivých výrobců a dodavatelů. Průběžně dodávky testujeme a dbáme na bezpečnost prodávaných preparátů. Neprodáváme produkty, které nemají nikde licenci.

Potřebuji pro nákup recept?

Léky na předpis v České republice, jako například Viagra, jsou v jiných zemích, jako například UK, volně v prodeji. Objednáváte tedy zboží, které je bezpečné. Pro nákup v kamenné lékárně v Česku budete nadále potřebovat recept od svého lékaře. U všech léků na recept je bezpodmínečně nutné dbát na doporučené dávkování a neužívat lék v případě kontraindikace či pochyb. Pokud si nejste svým rozhodnutím jisti, obraťte se na lékaře nebo zvolte volně dostupnou variantu.

Lze objednané zboží vrátit?

Dle evropských zákonů nelze do lékárny vrátit již prodané léčivo. Lze vrátit pouze takové výrobky, které jeví známky poškození.

Jsou tyto webové stránky bezpečné?

Tyto webové stránky mají zabezpečené spojení pomocí certifikátu SSL a pro platby využívá standardní bezpečnostní protokol PCI-DSS. Dalším stranám účastnícím se obchodního styku předáváme pouze informace, které jsou nezbytně nutné pro úspěšné dokončení objednávky. Veškeré údaje slouží výhradně k účelům v rámci oprávněného zájmu.

Jak převzít zásilku?

Při převzetí zásilky postupujte jako při běžném převzetí jakékoliv jiné zásilky. Zkontrolujte neporušenost obalu. Pokud je obal porušen nebo má náznaky pokusu o neoprávněné vniknutí, bezodkladně o tom informuje dopravce i nás. V tom případě máte nárok zásilku nepřevzít. V tom případě nepůjde o odmítnutí zboží bez zjevného důvodu a máte nárok na vrácení peněz.

Jak se mohu ujistit, že objednávám správný lék?

S jistotou lze objednat pouze tehdy, pokud se nejdříve obrátíte na specialistu. Léky na předpis jsou přípravky s potenciálně závažnějšími vedlejšími účinky. Informace o bezpečném dávkování a kontraindikaci obsahují příbalové letáky. Pokud si nejste jisti, kontaktujte svého lékaře a požádejte jej o odbornou radu stejně tak, jakobyste to udělali v případě potravinových doplňků a podobně.

Na koho se mohu obrátit v případě potíží s objednávkou?

Můžete se bez obav obrátit na pracovníky našeho zákaznického centra. Kontakt najdete v zákaznickém účtu po přihlášení pomocí údajů, které obdržíte e-mailem při objednávce. Můžete nás kontaktovat pohodlně pomocí formuláře nebo zavolat na telefonickou linku zákaznické podpory. V rámci péče o zákazníky se o vás rádi postaráme a najdeme řešení vašich obtíží, ať už jde o pomoc s objednávkou, doručením nebo čímkoliv jiným, co souvisí s nákupem na domain.com. Jsme vám k dispozici, neváhejte toho využít.

Nabízíte slevu za opakovaný nákup?

Ano, na opakovaný nákup nabízíme slevu 10%. Nákup se dá opakovat snadno stisknutím jednoho tlačítka. Pak už stačí jen provést platbu a zásilka je na cestě. Obdržíte totožnou objednávku podle vaší předvolby. Slevový kupón zasíláme emailem a můžete jej použít kdykoliv budete chtít.

Nevím co dělat s přebytečnými léky. Co mám dělat?

Nepoužité léky zlikvidujte odevzdáním do sběrného dvora. V žádném případě se nepokoušejte léky prodat, nedarujte je ani nelikvidujte vlastními silami. Nesplachujte léky do kanalizace. Nehažte léky do ohně.

Mohu zaplatit na dobírku?

Platba na dobírku s sebou nese jedno velké riziko. Spousta lidí zásilku nepřevezme. Z toho důvodu není možné uhradit objednávku platbou na dobírku. Děkujeme za pochopení.

Mohu objednat pomocí chytrého telefonu?

Naše online lékárna je postavena tak, aby ji bylo možné pohodlně používat na jakémkoliv zařízení připojeném k internetu. Záleží tedy pouze na vás, na jakém zařízení se rozhodnete objednávku realizovat. Přihlašovací údaje, které následně obdržíte, vás identifikují pro použití na všech zařízeních, která máte k dispozici. V případě přihlašování se na veřejných zařízeních, jako například v knihovně, se nezapomeňte odhlásit. V opačném případě by mohlo dojít ke zneužití vašeho účtu. 

Je platba online bezpečná?

V absolutní většině případů je platba online platební kartou zabezpečena pomocí platformy 3D Secure a vaše banka vás požádá o potvrzení zpracování platby. Nejčastěji se tak děje za pomoci SMS zprávy, která obsahuje částku a jednorázový autorizační kód, kterým potvrdíte záměr provedení online platby. Z tohoto důvodu je bezpečné uložit si platební metodu pro další použití, neboť nehrozí její zneužití bez vašeho vědomí.

Můj účet Můj účet

Pro vylepšení vašeho uživatelského komfortu používáme cookies. Dalším používáním tohoto webu souhlasíte s jejich užitím.

Potvrdit