Česká Lékárna bez lékařského předpisu
Český Telefon:
Mezinárodní Telefon:
Sexuální muž
NEJLEPŠÍ CENA
Prášky DE

Koupít Super Kamagra pilulky

4.2

Sex bez obav ze selhání. Kvalitní soulož s tvrdou a dostatečně dlouhou erekcí. I tak "běžná" věc je dnes pro obrovské množství mužů velkou výzvou a v České republice se nepříjemnostmi s neschopností dosáhnout uspokojivé erekce potýká celá řada mužů napříč společností. Jak roste věk, klesá to tam dole. Erekce už není jako ve dvaceti letech a nepomáhá tomu ani stresové prostředí či ne zrovna ideální životospráva. I proto se již po celá tisíciletí běžní muži, kteří chtějí svoji milenku patřičně uspokojit, obrací na lékaře. V dobách minulých se zkušenosti dědily mezi bylinkáři, dnes se tyto zkušenosti formou recenzí a diskusí objevují na internetu. 

Super Kamagra 100mg100mg
Produkt Dávkování Množství + Bonus Cena
Super Kamagra 100mg 12 pilulky
1,375.76
Koupit
Super Kamagra 100mg 20 + 8 pilulky
2,055.98
Koupit
Super Kamagra 100mg 32 + 10 pilulky
2,906.08
Koupit
Super Kamagra 100mg 60 + 10 pilulky
5,076.77
Koupit
Super Kamagra 100mg 92 + 10 pilulky
6,926.91
Koupit

Přírodní přípravky na erekci jsou stále dostupné, avšak svůj životní prostor si vybojovaly společnosti vyvíjející farmaceutika. A tak dal vývoj v oblasti lékařství objevit Sildenafil a další látky, které dnes a denně zlepšují sexuální život bezpočtu mileneckých párů. Kromě poruch erekce je v mužské populaci další velmi častá mužská sexuální porucha, kterou není nic jiného než předčasná ejakulace. Lékaři ji vnímají jako normální sexuální projev, který se vyskytuje u většiny mužů. Existuje však i skupina mužů, kde se jedná o dlouhodobý problém mající negativní vliv na sexuální život.

Super Kamagra - Silná erekce a oddálení ejakulace

Předčasná ejakulace dává vznikat obrovským psychickým potížím, velmi silně oslabuje sexuální sebevědomí a tím i kvalitu života nejen mužů, ale i jejich žen. Je to další prevít znesnaďnující kvalitní sex a dosažení ženského orgasmu. Kde existuje poptávka, tam existuje i nabídka. Vznikl tak přípravek kombinující lék na obě nesnáze, který dokáže pomoci splnit sexuální tužby všech žen. Uživatel Super Kamagry se stane v posteli velmi výkonným. Samozřejmě jde i o fyzickou kondici. Sex je totiž jako každá pohybová aktivita svým způsobem sportem a trénink dělá vítěze. Super Kamagra je jako podpůrný prostředek pro podání lepšího výkonu. Umožňuje mužům poskytnout ženě kýženou rozkoš i přes potíže s erekcí a předčasnou ejakulací. Zdá se býti darem z nebes pro ty, kteří trpí deprivací způsobenou fyziologickými predispozicemi či psychickými potížemi, jako je strach, nervozita, příliš velké vzrušení a podobně.

Z čeho se skládá Super Kamagra?

Kamagra je genericum originál Viagry. Obsahuje tedy Sildenafil. Kromě Sildenafilu však ve srovnání s jinými variantami Kamagry obsahuje varianta Super i další účinnou látku, a tou je Dapoxetin. Nejedná se tedy o čisté generikum. Dapoxetin je lékem na oddálení předčasné ejakulace. V přípravku Super Kamagra tedy dohromady fungují dvě látky. 

Co je to Sildenafil

Účinnou látku působící jako inhibitor PDE5. Sildenafil byl původně vyvinut a testován pro léčbu ischemické choroby srdeční. Ukázalo se však, že mnoho mužů po perorálním podání Sildenafilu dosáhlo erekce. Vedlejší účinek se stal pro mnohé z nás účinkem žádoucím a Sildenafil se stal skvělou náhradou za intravernózní terapii, tedy léčbu ED (erektilní dysfunkce) pomocí injekcí. Dnes je Sildenafil účinnou složkou v mnoha lécích na erekci, avšak díky jeho "původu" má vliv i na srdce, proto není vhodný pro všechny. Blokáda fosfodiesterázy v kavernózní svalovině pohlavního údu umožňuje lepší prokrvení penisu tím, že podporuje rozšíření cév.

Co je to Dapoxetin

Dapoxetin je principiálně antidepresivum ovlivňující nervový systém. Ovlivňuje hladinu serotoninu v mozku. To má za následek oddálení erekce až o trojnásobek běžné doby. Je nutno říci, že jako předčasná ejakulace se počítá ejakulace do jedné minuty od vniknutí pohlavního údu do vagíny. Průměrná délka soulože se pohybuje od tří a půl do asi 6 minut. Dapoxetin tedy mužům trpícím touto poruchou umožní dostat se na spodní hranici průměru. Dapoxetin však má i vedlejší účinky, mezi něž se poněkud paradoxně řadí i oslabení erekce až neschopnost dosažení orgasmu. Druhá účinná látka vyrovnání první z nevýhod. Neschopnost dosažení orgasmu nechť každý posoudí sám, zda jde o výhodu či nevýhodu. Bezesporu je však dobrou zprávou skutečnost, že spokojenost sexuálních partnerek se během klinického testování zlepšila, což je jeden z nejčastějších důvodů, proč se muži rozhodují k nákupu přípravků, jako je Super Kamagra a další. Inhibitorů serotinu je mnoho a lékaři je již dlouho pro léčbu používají.

Recenze na dapoxetin se mohou v názorech lišit. Diskuse o tomto přípravku je vedena i na úrovni odborné veřejnosti. Jedná se však stále o jednu z látek, které jsou momentálně jedněmi z nejúčinnějších látek pro léčbu předčasné ejakulace. U jedinců, kteří dysfunkcí netrpí, se samozřejmě jedná o přípravek, který prodlužuje už tak slušnou výdrž. Je na uživateli, aby zvážil poměr mezi přínosem a vedlejšími účinky. Hladiny serotoninu mohou zatočit s náladou a rozhodnit rovnováhu člověka.

Jak Super Kamagra funguje?

Dvě účinné látky působící na PDE-5 a 5-HT (serotonin) řeší dvě nejčastější sexuální poruchy naráz a tím zvyšují kvalitní sexuální zkušenost. Silná erekce způsobená obsahem 100 mg Sildenafilu a oddálení ejakulace vlivem 60 mg Dapoxetinu propůjčuje dočasně mužům schopnost uspokojit každou partnerku ke spokojenosti obou. Pozitivní účinky lze dále podpořit zdravým životním stylem, tréninkem výdrže pomocí masturbace a léty ověřenými triky, jako je například pevné stisknutí žaludu mezi palcem a ukazováčkem, což pozastavuje ejakulační reflex. 

Běžná cena za přípravek Super Kamagra

Cena Super Kamagra na českém internetu se liší podle dodavatele a balení. Nejlépe vyjdou větší balení nejen s ohledem na poštovné, ale především s ohledem na cenu za jednu tabletu.

Vedlejší účinky léku

Nežádoucí účinky jsou totožné jako u každého léku obsahujícího Sildenafil. Jde o bolesti hlavy, zarudnutí v obličeji, vzácněji zduření nosní sliznice, závratě, poruchy vidění způsobené působením Sildenafilu v očích, nevolnost, trávicí obtíže a další vedlejší účinky, které uvádí příbalový leták. U Dapoxetinu se mezi vedlejší účinky řadí nevolnost, průjem a ztráta rovnováhy. Vedlejší účinky se mohou prohloubit nevhodným dávkováním. Je tedy třeba zvážit, zda požadované účinky převáží potenciální nežádoucí efekty a rizika.

Super Kamagra - prodej v České republice jedině přes internet

Super Kamagra je v desítkách zemí registrovaným lékem. V Česku nelze pořídit ani na předpis a jedinou cestou, jak jej získat, je koupit Super Kamagra v internetu bez receptu. To s sebou pochopitelně nese rizika plynoucí z podání bez předchozí konzultace s lékařem primární péče nebo se specialistou. Je proto důležité brát tuto skutečnost v potaz a zjistit si, jak Kamagru brát a kdo by ji brát neměl. Samotný nákup není těžký a lze jej objednat i na dobírku a diskrétně.

Kde koupím Kamagra Super online. Vyplatí se nákup na internetu?

Na internetu lze narazit při čtení online diskuse na nabídky "prodám Kamagra Super". Může se jednat o podvržený prodej falzifikátů, proto je vždy lepší obrátit se na specializovaný obchod. Sex shopy nabízí pro snížení citlivosti a tím i oddálení vyvrcholení znecitlivující gely. Léky však v sex shopu koupit nelze a nezáleží na tom, zda jsou v Praze nebo v Brně. Není to sortiment, který by sex shopy mohly nabízet. Při rozhodování se, kde koupit lék na oddálení ejakukace a na lepší erekci se tak vyplatí udělat si vlastní průzkum a spolehnout se na e-shopy, které za sebou mají kladné a ověřené hodnocení.

Můj účet Můj účet

Pro vylepšení vašeho uživatelského komfortu používáme cookies. Dalším používáním tohoto webu souhlasíte s jejich užitím.

Potvrdit